| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Co užívat před početím

15.3.2010 15:07:31 Červená řepa

Vliv užívání antibiotik na kvalitu spermií

Zajímalo by mě, zda má antibiotikum Roxithromycin (užívané mužem) vliv na kvalitu spermatu, vygooglovala jsem že atb této skupiny mohou mít vliv na pohyblivost spermií a může být sníženo jejich množství. Nevím ale jak moc tomu přikládat váhu, a navíc netuším kdy se to na spermiích projeví? V průběhu braní antibiotik, nebo až po nějakých 7mi týdnech co proběhne celý cyklus tvorby spermií? Na jak dlouho se to může projevit? Žádné další info se mi vygooglovat nepodařilo, tak mě napadlo že na rodině zjistím vždy víc, někdo to jistě už v minulosti řešil ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Vliv užívání antibiotik na kvalitu sperm... Červená řepa 15.3.2010 15:7
*Re: Vliv užívání antibiotik na kvalitu... Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 15.3.2010 15:30
*Re: Vliv užívání antibiotik na kvalitu... Pett* (děti 2004, 2006, 2010) 15.3.2010 16:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.