| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy nervové soustavy

14.10.2010 10:32:49 Zzzzzz

Re: Postraumatický stresový syndrom

Ja mela neco podobneho, jen jsem nevedela, ze to ma nejaky nazev :-). Taky jsem prekvapila v baraku zlodeje, sice nic nevzal, ale ten sok :-©. Nejakou dobu jsem spala s nozem u postele, ruzne po baraku jsem mela nastrazene "zbrane" (kdyz tu byl ten zlodej, tak jsem na nej vyletela s lakem na vlasy - jako ze mu ho nastrikam do oci ~t~, a manzel mel v ruce tycku od vysavace ~t~). Za dverma jsem mivala prazdne plechovky, kdyby je nekdo otevrel, at to slysim. A druhe dvere mely podeprenou kliku. Nekolik tydnu jsem mela v oknech noviny (nemeli jsme zavesy), aby nam v noci nikdo nekoukal dovnitr. A doted (uz to jsou 2 roky) se v noci budim a chodim kontrolovat cely dum. Treba nekolikkrat. Nevim, jestli se kdy jeste dobre vyspim ~a~.
Jo a nedavno nam vlezla do baraku cizi kocka, takze se mi to vsechno vratilo zpatky. Proste cizi objekt v dome, klepala jsem se jako osika, zbytek noci jsem nespala ~Rv.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Postraumatický stresový syndrom astraela 14.10.2010 9:30
*Re: Postraumatický stresový syndrom Lisel 14.10.2010 10:0
*Re: Postraumatický stresový syndrom Zzzzzz 14.10.2010 10:32
*Re: Postraumatický stresový syndrom Ikara 14.10.2010 11:10
**Re: Postraumatický stresový syndrom sarmi 14.10.2010 18:1
***Re: Postraumatický stresový syndro... Ikara 15.10.2010 10:30

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.