| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2010

20.11.2010 22:52:57 Myšička21

Re: jogurty

Rybko, díky moc ~;) u té Dobré mámy, sem cenu nějak neřešila, spíš jsem podlehla reklamě a myslela si, že je to něco dobrého. Activi nemám ráda ani já a malé taky moc nejela a díky její tekutosti ja opravdu nakonec vypila z flašky, resp. učícího hrnečku. Lžičkou se to fakt nedalo ~a~
Jaký obsah tuku v jogurtech je pro děti ok? Někde jsem četla, že by to nemělo přesáhnout tuším že to bylo 3%? Nebo 5%? Vím že se nedoporučují ty extra smetanové... a odtučněné prý už vůbec...
Holky, vy co dáváte jogurty, tak dáváte každý den? Mám kamarádku, co dá třeba i 2 za den, ale mně to přijde moc ~d~ Myslím, že tak 4x-5x do týdne by mohlo stačit ne? Však je ještě kojená a ani já ani manžel taky nejíme jogurt každý den. S masem je to podobné, dávám malé tak 4x-5x do týdne maso 1x žloutek a ty zbývající 2 dny má jen zeleninu, neochuzuji ji tím o nic, že ne? Nebo mám dávat maso i jogurty každý den? Ovoce má tedy každý den určitě ~:-D~w~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
jogurty Rybka24 20.11.2010 7:42
*Re: jogurty Myšička21 20.11.2010 22:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.