| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Babičky a dědové

29.11.2010 16:52:24 ppájjaa

Jak se dostat do domu?

Mého dědečka odvezli do LDN.Vztahy v rodině nejsou moc dobré.Ale to je na jiné povídání.Teď se stalo to,že děda něco schoval v domě pro mě a mého bratrance - myslím,že jsme jediní kdo to s ním myslí upřímně,bez zištných důvodů.Když ještě byl doma,staral se o něho jeho syn,můj strýc.sice mu občas pomohl,ale zadarmo to nebylo.Nyní dědovi sebral klíče od domu bez jeho vědomí,jedny měl svoje,ale asi měl strach,aby tam někdo jiný nešel.Děda je z toho hodně špatný.Myslím,že to je jeho poslední přání,abychom se dostali k těm věcem v domě.Ale já nevím jak.Strejda mi klíče nepůjčí,dědovi je nevrátí.Dá se tam nějak dostat,třeba s podepsanou plnou mocí od dědy? Nebo existuje nějaký jiný způsob? nemáte s tím někdo zkušenosti?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Jak se dostat do domu? ppájjaa 29.11.2010 16:52
*Re: Jak se dostat do domu? Haaribo 29.11.2010 17:11
**Re: Jak se dostat do domu? ppájjaa 29.11.2010 17:29
***Re: Jak se dostat do domu? Haaribo 29.11.2010 20:1
****Re: Jak se dostat do domu? ppájjaa 29.11.2010 20:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.