| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Magie a tajemno

5.12.2010 18:26:33 Winky

Re: Výklad snu o rakovině prsu

je fakt že tohle bych nepodcenila už tak prostě pro ten pocit, nicméně bych tě chtěla i trošku uklidnit - bavily jsme se s kamarádkou o tom, že ve školce kam chodí naše děti se prý zase objevily vši. Tak jsme to prodiskutovaly, přípravky atd.... Doma jsem děti prohlídla, dobrý. V noci sen že mám PLNOU hlavu vší, jak mi pochodujou po hlavě, velký jak chorbáci, po polštáři, prostě všude, vzbudila jsem se se řevem a musela jsem běžet do koupelny a vpředklonu vyčesávat vlasy. Když jsem se asi po čtvrt hodině ujistila že nemám na hlavě nic než vlasy, ulevilo se mi, ale rozhodně mě to vystresovalo taky dost :-) fuj, potvory jedny pitomý..... (měla jsem je jen jedinkrát jako dítě).
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Výklad snu o rakovině prsu Andrey 5.12.2010 11:18
*Re: "Sen o rakovine prsu"...... 10.3zlatoVLKáska12 5.12.2010 11:27
*Re: "Sen o rakovine prsu"...... Albar 5.12.2010 11:29
*Re: "Sen o rakovine prsu"...... MrakovaK 5.12.2010 11:51
*Re: "Sen o rakovine prsu"...... Klarisanek 5.12.2010 12:3
*Re: Výklad snu o rakovině prsu Paulis 5.12.2010 17:3
*Re: Výklad snu o rakovině prsu Winky 5.12.2010 18:26

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.