| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Zlín

14.2.2011 8:54:29 bodik

Malajsie jet či nejet?

Ahoj holky, tak mám dotaz. Manžel dostal nabídku práce do Malajsie na 3roky a já jsem z toho hodně rozpoložená, protože nevím, jestli jet nebo ne. Samozřejmě manžel by bez nás nejel. Problém je, že má syn nastoupit do školy. Určitě je možné chodit i tam, všechno bych si musela zjistit. Anglicky jsem se dávno učila, ale jen 2roky. Takže bych musela absolvovat ještě před odjezdem kurzy angličtiny, ale to je to nejmenší. Mám obavy i kvůli podnebí, protože je tam tropické, období dešťů a sucha. Jeli bychom kousek od hlavního města Kuala Lumpur, takže do velmi civilizovné oblasti. Zdravotictví je tam na vysoké úrovni a kriminalita minimální, lidé vstřícní...všechno je velmi lákavé, nové prostředí, nový život, jen mám obavy z cizích nemocí, ale to taky není to hlavní. Myslím, že jak Barča, které byl rok, tak Ríša by to nesli lépe než já. Chvílemi jsem nadšená z nového, krásného, nepoznaného, ale chvílemi je mi mooooooc úzko, že odsud odjedem. Mám obavy, abych nelitovala, ať se rozhodno jakkoliv.Mám strach i ze zemětřesení, tsunami, záplavami...prostě smíšené pocity a nemůžu se z toho vyhrabat. Na rozhodnutí nám dali týden, ale jeli bychom tam až nejdřív předpokládám v létě. Manžel je docela nadšený, protože jeho práce ho již nenaplňovala a míří výš ´v kariéře, je to možnost většího výdělku. Jen nevím, jestli většinu času tam nestrávím sama, ale zase budu navštěvovat kurzy angličtiny, tak to asi uběhne, zkrátka jsem v koncích...proto píšu sem,abyste mi poradily, co byste dělaly jako nezávislí pozorovatelé. Děkuju za každý názor...a přátele tu máme, které beztak vidíme jen 1x za půl roku a samozřejmě rodičové jsou z toho smutní a já také kvůli nim. tak prosím piště pište....díííííííííííík
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Malajsie jet či nejet? bodik 14.2.2011 8:54
*Re: Malajsie jet či nejet? Yuki 00,03,07 14.2.2011 11:11

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.