| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

28.2.2011 15:10:48 Mamla

Skate ke kočárku Inglesina Magnum Bike

řešila jsem skate k Inglesina Magnum s podvozkem Bike (drátěný košík) a mnozí mi tvrdili, že neexistuje kvůli zadní brzdě. I v obchodě, kde jsem nakonec jeden univerzální na blind koupila mě odrazovali, že to už zkoušeli a že to nejde, že stále brzdí tu zadní brzdu a nejede to - zdálo se mi ale, že se to dá vymyslet - pořídila jsme tedy univerzální Lascal a doma asi dvě hodiny zkoušela různé úchyty a jde to!!! :o) vodící pevné úchyty od "prkýnka" musí být úplně u středu a oddělitelné pásky se přidělají pod brzdu na silnou tyč, na které leží ten drátěný košík - jezdí se s tím super, nepřibrzďuje to, Lascal má i provázek na přizvednutí - takže to má už jen jednu nevýhodu - když je skate přidělaný, nejde zabrzdit brzdička, takže pozor na odložení kočárku z kopce :o) ... ale já jsem spokojená, vyřešilo mi to problém s kňouravým starším sourozencem a vzdálenost docházky .... snad to pomůže i dalším, kdo tápou a osvědčí se to i někomu jinému nebo někdo přidá další své zkušenosti s tímto úžasným kočárkem, ke kterému mi chyběl jen ten skate :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Skate ke kočárku Inglesina Magnum Bike Mamla 28.2.2011 15:10
*Re: Skate ke kočárku Inglesina Magnum ... Kopřiva Dvoudomá 28.2.2011 16:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.