| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

30.3.2011 10:47:47 Rybka24

je tu mrtvo

Ahoj holčiny. Mrtvo je tu, ta máš pravdu. Jak se vám daří? Dneska jsem byla s Bety na roční kontrole-je o 4 měsíce pozadu, musím s ní na neurologii:( Ale aspoň se pořád usmívá, sedí si na koberci a hraje si s prstíčkama, nebo se Samíkem...Už jsem z toho dost unavená. Pořád kojím,musim si hlídat váhu, abych nehubla moc- takže po večer jím čokoládu, banány, cpu se zeleninou, aby měla taky vitamíny...No a už mi zase mešká ms. Tentorkát už 5 dnů. Mám to nějak řešit, nebo prostě počkat až dorazí? Test včera přes den negativní, takže těhu nejsem:). A to už jsem to měla po porodu pravidelný, ale poslední dva tři měsíce, dva až tři dny zpoždění. Ale 5? Co myslíte???
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
je tu mrtvo Rybka24 30.3.2011 10:47
*Re: je tu mrtvo shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 30.3.2011 11:46
**Re: je tu mrtvo Annaka 2.4.2011 11:10

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.