| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

30.3.2011 11:46:14 shantule,Terka 12/07+Péťa10/11

Re: je tu mrtvo

Ahoj Rybko~x~ Bety z toho vyroste, myslím jen že chce svůj čas~6~ Ještě počkej jestli nedorazí. Já měla taky takový výkyv. Vydrž do dalšího týdne, pak zkus test a pak jdi kdyžtak na gyndu na injekci vyvolávající. Nebo jsi holt přišla do jiného stavu později tím pádem ještě test nic neukáže. Fakt počkej do příštího týdne.
My už máme za sebou další vyšetření. Už tam jde vidět človíček, srdíčko bije nádherně a vše je zatím v pořádku. Za dva týdny mě čeká další vyšetření... už to letí jsem v 11 týdnu~6~ Teď jsem víc nervoznější než s Terezkou, mám strach jestli je vše ok, hlavně z těch vývojových vad...ale zase v rodině nic nemáme takže snaad ok. Akorát přítelova teta má postiženého syyna mentálně, ale to je prý kvůli toho že ho dlouho nechali a byl přiškrcený. Jenže to s stalo před 28 lety...
Konečně je venku teplo a pěkně ...a co vy ostatní ?????
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
je tu mrtvo Rybka24 30.3.2011 10:47
*Re: je tu mrtvo shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 30.3.2011 11:46
**Re: je tu mrtvo Annaka 2.4.2011 11:10

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.