| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

30.4.2011 14:49:52 emteka + 2 holčičky

Kočárek Casualplay - adaptérová vs bezadaptérová verze

Koupila jsem kočárek z druhé ruky, bohužel mě paní oklamala, tvrdila, že je kupovaný v roce 2010, ale dokoupila jen novou střechu, košík a nánožník napodvozek z let 2006 - 2008. Naštěstí je kočárek fakt v super stavu..ale to jsem nechtěla psát :-)) Teď nevím, jakou verzi vlastně mám, už bezadaptérovou nebo jsou potřeba adaptéry? Nebo na podvozek nejde dát hluboká korba a autosedačka vůbec? Jak to poznám?
Já už tedy autosedačku ani hlubokou korbu nepotřebuji, ale asi chci kočárek prodat, tak úplně mi nevyhovuje...tak abych mohla do dát do inzerátu správné info..děkuji moc!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Kočárek Casualplay - adaptérová vs bezad... emteka + 2 holčičky 30.4.2011 14:49
*Re: Kočárek Casualplay - jak poznám, j... ChemicalJane + 4 30.4.2011 14:51
*Re: Kočárek Casualplay - adaptérová vs... Marteenka 30.4.2011 19:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.