.Já ve 2+1dospívající,vyjdu tak za 250 na den,ale musím mít udělaný větší nákup aspoň 2X za měsíc.Takže těch 250Kč mám jen na drobnosti-chleba,pečivo,sýry....Vidím celkem podstatný rozdíl v tom jestli je maminka sama s kojencem,nebo manželé a dvě větší děti.To se nedá porovnávat.Kdybych žila sama tak bych si uvařila jednou za čas,ale vařte tímto způsobem pro rodinu.Dospívající děti ,které si už berou jídlo doma samy se taky živí poněkud jinak než tříleté,kterému dáte půl rohlíku a jedn plátek šunky.
Štědrý den v Zoo OlomoucOlomouc
Advent na KarlštejněBeroun
Předsilvestrovský výstup na BrdoKroměříž
Pražský Nový Svět pod rouškou nociPraha 1
Tříkrálový průvod PrahouPraha 1 Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.