| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

14.6.2011 9:43:49 Míša + 3

Kočárek Jané carrera

Dobrý den, jdu se opět poradit. Už opravdu dlouho vybírám kočárek, čtu recenze. Z některých diskuzí jsem vyčetla tip na tento výše uvedený. Jako požadavek mám - co nejvyšší poloha rukojeti (jsme s manželem 180 a 190 cm), spojená rukojeť, protože vedu ještě dvojčata, poloha zad až do lehu a co nejlehčí. Měla jsem i další požadavky, ale zjistila jsem, že jsou prostě nereálné. Jako hlavní kočár mám Deltim, což je úžasný tank, uveze v koši všechno a mimčo má dost místa. Mám trojkombinaci, takže z toho udělám i sporťák. Pro kratší cesty (do školky, do města), ale potřebuji něco lehkého, zároveň ale mimčo ještě není schopné být v "kabelkových golfkách", které se mi děsně líbí, jak jsou prťavé, skladné, ale mimčo na to ještě nemá věk. Majitelky tohoto kočáru, co na něj prosím říkáte? Projede i kamínky nebo je to fakt městský kočárek? A jak jste s ním celkově spokojené? Kupovala bych ojetý, nový je mimo mé finanční možnosti. Díky za postřehy pozitivní i negativní~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Kočárek Jané carrera Míša + 3 14.6.2011 9:43
*Re: Jane carrera - ano/ne? ...neviditelná... 14.6.2011 9:49
**Re: Jane carrera - ano/ne? ...neviditelná... 14.6.2011 9:50
***Re: Jane carrera - ano/ne? Míša + 3 14.6.2011 9:54
****Re: Jane carrera - ano/ne? ...neviditelná... 14.6.2011 9:57
*****Re: Jane carrera - ano/ne? Míša + 3 14.6.2011 10:6
*Re: Kočárek Jané carrera ...neviditelná... 14.6.2011 13:11
**Re: Kočárek Jané carrera Míša + 3 14.6.2011 13:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.