| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

7.7.2011 8:04:36 mala Míša

Re: Golfky nebo sporťák?

O jané slalom jsem uvažovala,ale všichni mě odrazují od jednoho předního kolečky,prý se budu v zimě "zabodávat" do sněhu.Chtěla bych aby se malá cítila pohodlně,aby se mohla zádova opěrka dát do lehu nebo aspoň skoro,a aby byl lehce složitelný,a taky vydržel nějáký ten terén.Chicco mám dva měsíce a budu ho prodávat.A ještě jedna věc,hned jak jsem si ho koupila tak jsme si všimli že je prasklý jeden plast,celkem podstatný má být něco jako pojistka,ale milá paníprodavačka mi oznámila že měsíc reklamace,tak jsem se na to vykašlala a jezdím tak jak to je,protože jiný nemám.A nebo jsem taky slyšela o cam cortina x3....tak teď nevím.Malá bude mít rok,tak jsem si myslela že už to dojezdím s chicem,ale asi to už nepůjde,můj přítel odmítá vozit.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Golfky vs sporťák mala Míša 6.7.2011 19:51
*Re: Golfky nebo sporťák? ..maya.. 6.7.2011 21:5
**Re: Golfky nebo sporťák? mala Míša 7.7.2011 7:39
*Re: Golfky nebo sporťák? Ivuljenka 6.7.2011 21:6
**Re: Golfky nebo sporťák? ...neviditelná... 6.7.2011 21:13
***Re: Golfky nebo sporťák? mala Míša 7.7.2011 8:4
****Re: Golfky nebo sporťák? Myšička21 26.7.2011 14:50
*Re: Golfky nebo sporťák? Ivatema 6.7.2011 21:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.