| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

24.7.2011 22:54:01 Pavlína

Re: Kočárek Xlander XQ 2011

ahojí,
dosud jsme měli hluboký XA z roku 2007, nic moc spokojenost, zprvu mi vadilo malé odpružení, ale už jsem si zvykla, ale ještě nám není ani 6m a už je malá korba, vyzkoušela jsem sporťák a hrůza, že je hodně vysoký sklon lehu (spíše polosed) a hlavně, že nejde otočit ke mně, protože malý je ještě malý a ráda bych na něj viděla. Prošla jsem snad na netu už všechny kočárky co jsou, v krámech mi moc sporťáky na výběr nedali, většinou maj kombinace a kupovat korbu, do které se nevejdem nebo max 2 měsíce mi už přišlo zbytečný, tak jsem nakonec koukla na XQ, přestože jsem už o X-landeru nechtěla ani slyšet, ale vzhledově, zvlášť ty nové mě prostě táhnou a nakonec do něj jdeme. Leh je mnohem lepší než u našeho starého, i když rovina to neni, ale to má minimum sporťáků (bylo mi vysvětlováno, aby se kočárek nepřevážil či dítko nevyklouzlo), ale super je to otočné, ale dokonalý není, trochu mi va ta podnožka pod nohy, malý je má trošku svěšený dolu a ve vzduchu, ale zkusime to vypodložit složenou dekou či polštářkem na dobu, než doroste a taky jsem zvědavá, jak zvládnou přední plastová a malá kolečka náš terén, snad to zvládne, do toho náročného chodit stejně nebudem, na to máme nosítko. Ale asi ze všech kočárků toho splňoval nejvíce, co jsme potřebovali, tak jsem tedy zvědavá na skutečnost, v každém případě, nespokojenost už mi doma neprojde :).
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Kočárek Xlander XQ 2011 Lotka+ 4 7.6.2011 12:23
*Re: Kočárek Xlander XQ 2011 3H+E 7.6.2011 15:7
*Re: Kočárek Xlander XQ 2011 Lotka+ 4 7.6.2011 19:20
**Re: Kočárek Xlander XQ 2011 3H+E 8.6.2011 10:52
*Re: Kočárek Xlander XQ 2011 Dominika 14.7.2011 13:11
**Re: Kočárek Xlander XQ 2011 Pavlína 24.7.2011 22:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.