| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zamilovaná do jiného muže

28.7.2011 22:32:42 Jana Nová

Léta nemůžu zapomenout na muže, se kterým jsem nikdy neměla vztah

Dotaz zní asi absurdně, ale mně to fakt trápí. Bude to možná trochu román, než se mi podaří vysvětlit o co jde...

Bylo nebylo :-), jednoho dne jsem se seznámila s mužem. Říkejme mu třeba M. Muži M jsem se líbila, zaujal mě, ale protože jsme nebydleli zrovna pár kilometrů od sebe, jenom jsme si psali. Konverzace plynule plynula, a tak jsme se domluvili na setkání. NIKDY, opravdu nikdy jsem nebyla z žádného muže tak nervózní, jako tehdy. Třásly se mi ruce, hlas i mozek. Nemohlo to dopadnout jinak, než jak to dopadlo - naprostou katastrofou ~t~. Najednou jsme si vůbec nerozuměli. Já jsem se cítila trapně, protože jsem z nervozity plácala neuvěřitelné nesmysly (dobrou polovinu z toho, co jsem řekla, jsem si ani ve skutečnosti nemyslela!) a on evidentně nemohl pochopit, s kým že to šel dobrovolně na rande, přičemž mé duševní pochody neustále analyzoval ~8~. Kdo by tady čekal celkem přirozeně konec příběhu, mýlí se ~;).

Protože naše vazby byly i pracovní, občas jsme se, chtě nechtě, setkávali. Ať šlo o jakékoliv setkání, mělo podobný průběh: vždycky se jenom letmo přiblížil, prohodil pár slov, občas dokonce ani nečekal na mou odpověď a zase zmizel. Občas mi psal: přání k Vánocům, Novému roku, občas jenom tak. Stejně jako při skutečném setkání, většinou iniciativa vzešla od něj, já jsem odpověděla a muž M. se zase na dlouho odmlčel. Občas jsem se od někoho dozvěděla, že našel příležitost vyzpovídat nějakého společného známého, jak se mám, a až to zjistil, konverzace skončila. V době, kdy naše pracovní vazby končily, se znovu ozval a tvářil se, jako by se mnou počítal - tedy s tím, že budeme v kontaktu. Když mi napsal naposled, pozval mě mimojiné na oběd. Já jsem (jako nepoučitelný blbec) opět odpověděla a dodala jsem dokonce, kdy by to můj nabitý harmonogram umožňoval. A... Zase nic. Neodpověděl. Poslední kontakt byl z mé strany, oznamovala jsem hromadným e-mailem odchod na MD.

Takže: žádný faktický vztah jsme spolu nikdy neměli. Vždycky jsem měla pocit, že se tak zhruba stejnou silou přitahujeme, jako odpozujeme. Co je na tom ale nejhorší, nemůžu ho dostat z hlavy, a to mluvíme o víc než desetiletí. Žádný jiný muž ve mě nikdy nebudil tak silný pocit štěstí. Cítím se k němu "připoutaná". Celé to nechápu. Nechápu proč. Žiju si svůj život, který s tím jeho nemá vůbec nic společného. Do vesmíru vysílám marné dotazy, proč sakra se musím trápit touhou, kterou nemůžu naplnit. Vím, že nejjednodušší by bylo probrat to s mužem M., ale to bohužel nejde.

Někdy se ptám sama sebe, jestli nejsem blázen. Rozumíte tomu někdo? Potřebuju se na to podívat nějakýma nezaujatýma očima, třeba mi váš pohled na věc pomůže ~;)



Odpovědět
Průběh diskuze (21 názorů)
Téma: Léta nemůžu zapomenout na muže, se který... Jana Nová 28.7.2011 22:32
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Marije 28.7.2011 22:51
**Re: Co dělat, když léta nemůžu zapom... Jana Nová 28.7.2011 23:15
***Re: Co dělat, když léta nemůžu zap... Alternativní kvočna 28.7.2011 23:39
****Re: Co dělat, když léta nemůžu z... CPO 29.7.2011 8:35
***Re: Co dělat, když léta nemůžu zap... arsiela, 29.7.2011 7:3
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Leena+Michalka listopad 09 29.7.2011 0:58
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Zasjaj. 29.7.2011 4:34
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Anna 29.7.2011 4:58
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Andy 29.7.2011 8:4
**Re: Co dělat, když léta nemůžu zapom... Ajlina 29.7.2011 8:12
***Re: Co dělat, když léta nemůžu zap... Tizi 29.7.2011 8:35
**Re: Co dělat, když léta nemůžu zapom... pivoňka 19.10.2014 9:27
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Ivuljenka 29.7.2011 8:58
**Re: Co dělat, když léta nemůžu zapom... Dalalmánek 29.7.2011 10:32
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Mandisa 29.7.2011 9:5
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Alča 29.7.2011 9:15
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... TiNiWiNi 29.7.2011 9:22
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Dalalmánek 29.7.2011 10:30
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Zajdulka 29.7.2011 10:46
*Re: Co dělat, když léta nemůžu zapomen... Kukurice29+3. 29.7.2011 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.