| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

1.8.2011 9:06:43 Ája, Maty 5/04

Při pondělku

Tak vás při pondělku zdravím z deštivé Karviné. Už mě to počasí fakt štve (mírný výraz). Já sice nemám ráda taková ta letní vedra, ale tohleto je už i na mě příliš ~q~ .

Nyko, koukala jsem na to video, to musí být makačka, něco takového nacvičit, Natálka je vážně šikulka. A hlavně, že ji to baví.
Matěj, když jde s kuší ven, tak dostává pokaždé "školení", co může a co ne, hlavně mu pořád dokola opakuju, že nesmí na nikoho mířit, tak snad se to obejde bez jakýchkoliv úrazů~;), akorát jsem v sobotu nusela párkrát ten "šíp" (není to přímo šíp, na konci to má kuličku) dostávat kamenem ze stromu.Byla to docela fuška - hlavně se tím kamenem trefit ~t~

Lído, taky mám ráda takové ty různé historické akce na hradech,a vůbec hrady a zámky jako takové, tak doufám, že Matěj bude tuhletu zálibu sdílet se mnou. Včera se u nás taky nedalo vůbec vyjít ven, protože bez přestání pršelo. Odpoledne byl už Maty tak protivný, že jsem mu řekla,ať teda jde na chvíli ven i v dešti. Naštěstí máme takové to nepromokavé oblečení z Tchiba, tak si to oblékl a byl od něj na chvíli klid.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Při pondělku Ája, Maty 5/04 1.8.2011 9:6
*při pátku Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 5.8.2011 8:44
**Re: při pátku Dooly. 7.8.2011 9:29
***Re: při pátku Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 8.8.2011 13:31
****Re: při pátku Dooly. 8.8.2011 20:25
*****Re: při pátku Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 9.8.2011 14:3
******Re: při pátku Lída+2 10.8.2011 16:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.