| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

Re: při pátku

Ahojky,

no Dooly, ze jsi to v tech CB nevzala? Bych te dokonce prijela podporit a jeste jsme mohli pokecat.~;)

Ja vim, ze je to jednodussi vzit si k sobe sobestacny deti. Ale ona s nima jede na tyden do Recka,tak si je tam muze dosytosti uzivat, ja jsem potrebovala, aby mi pohlidala Radu, aby nemusel do jesli. Ale oni mu ty jesle neublizi, takze do nich pujde. Jen mi to kvuli Radovi neprijde od ni spravedlivy. Ale u ni se sprevedlivosti bojuju, co se NAtalka narodila, takze si uz pomalu zvykam. Ja tohle moc neznam, moje mamka se ke vsem detem chova spravedlive a zadny neuprednostnuje, ani moje ani segry, proste jsou si rovni.Kdyz jsem s ni dneska mluvila a rikala ji, ze Rada pujde od pondeli do jesli, tak mi rekla, ze si ho tam necha, ale ja ji ho tam nenecham uz z principu kvuli tchyni, protoze mamka pred nasi dovolenou chytla zanet slach do ruky a nemohla s ni hybat a tchyne zrovna u ni byla na navsteve a vedela, jak ji to boli.
Vic nez me, to sere manzela, ale rict ji to nedokaze, ale poznam na nem, ze ho to sere. No nic.


Lido kluci jsou dobry. A na dovolenou jedte!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Při pondělku Ája, Maty 5/04 1.8.2011 9:6
*při pátku Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 5.8.2011 8:44
**Re: při pátku Dooly. 7.8.2011 9:29
***Re: při pátku Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 8.8.2011 13:31
****Re: při pátku Dooly. 8.8.2011 20:25
*****Re: při pátku Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 9.8.2011 14:3
******Re: při pátku Lída+2 10.8.2011 16:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.