| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

6.8.2011 21:55:11 GNRgirl

Re: Kočárek Quinny Buzz 4

"otevřenej" ??? cože ??? - nééé, vůbec takový není. dítě se do něj DOKONALE zachumlá že není ani vidět. Na Buzzovi se mi právě líbí, že je tam dítě takový "zapadlý" a schovaný. Vzimě jsem jezdila i se Zopou Fusion a to byla katastrofa ! Holka seděla jakoby na židli. Foukalo na ní ze stran i zepředu (boudu měla až za zády a vysoko nad sebou) - to se v Buzz nestane. Měla jsem i originální fusak který se dá stáhnout kolem hlavičky. je dost vysoký, takže ho měla i před obličejem když foukalo. Při největších mrazech jsem dala do fusaku pidideku a ani nepotřebovala vymýšlet žádný univerzální nánožníky. nejvíc super mi přišla "malá" boudička která jde stáhnout až nad hlavu dítěte a při fujavici vyklopit kšiltík - takže bylo dítě DOKONALE zakryté a ani mu nebylo vidět na obličej, natož aby na něj foukalo. Zakrývalo ho to i vleže. Dost jsem se tomu divila, protože na diskuzích jsem četla o strachu z malé boudičky :-) nakonec byly obavy zbytečné. Co se týká jízdy ve sněhu, tak taky spokojenost. mám buzz3 s nenafukovacím kolem. jezdila jsem i bez zaaretovaného předního kolečka a to i ve vysoké vrstvě rozbředlého sněhu. Byla jsem spokojená. Jízda ve sněhu je dřina s každým kočárkem, ale jelikož mám srovnání s jinými kočárky, tak jsem byla nadšená. Kopce sněhu se dají přejet zadními kolečky napřed. Na zledovatělých chodníkách je překvapivě říditelný, na rozdíl třeba od tý zopy co člověk před sebou rve a ona si klouže kam chce - děsná dřina ! na zasněžených chodníkách jsem s buzzem hravě předjížděla maminky s kočárky na čtyřech nafukovacích kolech ~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Kočárek Quinny Buzz 4 Zuz10, Luky07+ Dany11 6.8.2011 8:36
*Re: Kočárek Quinny Buzz 4 GNRgirl 6.8.2011 21:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.