| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

1.9.2011 12:32:05 Ája, Maty 5/04

1.školní den

Ahoj,

jsem na skok za váma, jsem v práci, po obědě a nechce se mi nic, nejraději bych si dala šlofíka:-)

V neděli jsem se vracela z chalupy od známých a v Ostravě mě ze zadu nabourala Oktávka. Jsem zabrzdila za autem, které odbočovalo v levo a kluk za mnou si povídal s přítelkyní, nedával moc pozor a šup, už to bylo. Mám auto v servise, naštěstí jsem si mohla půjčit v práci Berlingo, tak mám čím jezdit. Ale byla to opravdu "super" tečka za dovolenou ~q~

Nyko, co Natálka, už přiletěli? Jak se jí na dovolené líbilo? Já jsem byla poprvé na dovči s Matějem když měl 4 roky a to bylo poprvé, co jsem si řekla, že už by to snad šlo. Opravdu, co si tak vzpomínám, tak mezi tím 3-4 rokem, když už chodil do školky, tak se to dalo si občas v klidu vypít kafe a nemuset mít oči i vzadu~;)

Dooly, užívejte si lázní. Co se týče ekzému, tak letošní léto je nějaké divné. Matějovi se ekzém vyhodil tak, jako ještě nikdy předtím. V pondělí jsem s ním byla u kožní a mažeme Loccoid 2x denně a nějak to ne a ne zmizet.

Lído tak to je skvělá zpráva, že se to Daníkovi lepší.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
1.školní den Ája, Maty 5/04 1.9.2011 12:32
*Re: 1.školní den Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 3.9.2011 18:50
**Re: 1.školní den Lída+2 3.9.2011 21:30

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.