| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

19.9.2011 21:30:54 Liliana +2

Re: Sourozenecký kočárek Jané Powertwin PRO 2011

Ahoj kočárek mám loňský model. Obávám že na Powertwin Pro lze nasadit pouze autosedačku v kombinaci se sportovní sedačkou.
Matrixová korba by měla jít nasadit na ten druhý typ s malými kolečky - Twin two, ale ten jsem neměla takže nemůžu posoudit.

Já jsem kočár používala hlavně na cestování takže první rok jsme jezdili s mimi v autosedačce, takto mi stačilo, na normální ježdění jsem měla monokočár se skatem pro staršího. S těmi vložnými taškami nevím, snad by to šlo, ale upozorňuji že sedačky nejdou sklopit zcela do rovného lehu.
Výhodou kočáru je že je velmi skladný a lehký na dvojčecí kočár, ale tato dost dobrá konstrukce má i své nevýhody, což je trochu méně místa. Když byla nasazená autosedačka, tak to bylo tak tak - aby příliš nezavazela druhému dítěti, takže korbu si tam ani moc nedovedu představit.

Jinak s kočárem jsem velmi spokojená, je snadno ovladatelný, složený je cca stejně velký jako mono kočár, dobře se přemisťuje a není vůbec těžký (máme ještě Teutonii tak vím o čem mluvím :-)

Nestabilní mi nepřipadá a nikdy jsem s tím neměla problém. A to mi po něm děti dost lezou tam a zpět. Je fakt že třeba brát v úvahu fyzikální zákony (např. princip páky) - takže třeba pokud se zavěsí naplněná taška na rukojet a vyndá se dítě z první sedačky, tak se může převážit, ale to udělají i jiné kočáry. Kočár má díky své délce prostě trochu jinde těžiště. Ja fakt že jsem zvyklá jezdit s tříkolkou, a její výhody pro mně převažují, neměnila bych jsem naprosto spokojená.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Sourozenecký kočárek Jané Powertwin PRO... Modroocka+J5/06,Š6/10+ A2/12 19.9.2011 17:32
*Re: Sourozenecký kočárek Jané Powertw... Hilly. 19.9.2011 17:45
*Re: Sourozenecký kočárek Jané Powertw... Jit+3 19.9.2011 17:57
**Re: Sourozenecký kočárek Jané Power... Modroocka+J5/06,Š6/10+ A2/12 19.9.2011 18:8
*Re: Sourozenecký kočárek Jané Powertw... Liliana +2 19.9.2011 21:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.