| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

20.9.2011 14:15:02 Ája, Maty 5/04

Zdravííím :-)

Ahoj, poslední dobou jsem nestíhala, tak se ozývám až teď.

Auto mám pořád ještě v servisu, snad do čtvrtka bude hotové, takže pořád jezdím půjčeným Berlingem (Matěj neprotestuje, líbí se mu víc, než náš Punťa) - tímto zároveň odpovídám i Nyce - mám Fiat Punto, už 5 let a jsem s ním docela spokojená.
Nyko, pokojíček má Natálka moc hezký, určitě je spokojená. Jsem se chtěla zeptat, jestli si v něm udržuje pořádek, ale koukám, že píšeš, že se snaží. Na jaké cvičení chodíš?
Jsem se pěkně pobavila při představě Rádi, jak se při kadění z výšky trefuje do nočníku. Jak pokračuje trénink v tepláčcích?

Lído, co manžel, už je mu líp?

My jsme byli v pátek v té pedagog.psychol.poradně. Bylo to dost náročné nejprve 2 hodiny byl u jedné psycholožky, která mu dělala testy IQ, a pak měl jít ke druhé paní, která už zase dělá testy přímo na na ty dys poruchy. Jenže on byl po těch prvních 2 hodinách hodně unavený , tak jsme se domluvily, že na ty druhé testy příjdeme v říjnu, protože ta jeho únava by to zbytečně negativně zkreslovala. Nicméně už v ten pátek nám paní psycholožka sdělila, že vzhledem k tomu, že mu naměřila dost vysoké IQ je u něj už tak na 90% jisté, že nějaké to dys... má a že by to u něj viděla i na poruchu pozornosti (ADHD), kterou ale musí diagnostikovat např.neurolog, takže tohle nás ještě čeká. Takže i když ještě nemám v ruce žádný papír, jeho paní učitelka mi sdělila, že jí to prozatím takhle stačí a že na to bude brát ohled (že ho bude např.vyvolávat na začátku hodiny). Uff.

Co se týče kroužků, tak se Matěj ve škole přihlásil na keramiku a technický kroužek Lego, chce pokračovat v tom přírodovědném, na který chodil i loni a asi nám ještě přibude turistický oddíl, ale to ještě uvidíme co a jak, teď ve středu jde na druhou schůzku, co jsem se tak dívala na jejich internetové stránky, tak mají spoustu aktivit, jezdí na hory, na kola, v létě klasický stanový tábor mimo civilizaci, lezou, hrají spoustu her, mají svoji klubovnu, tak snad ho to chytí.

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Zdravííím :-) Ája, Maty 5/04 20.9.2011 14:15
*Re: Zdravííím :-) Lída+2 20.9.2011 18:20
**Re: Zdravííím :-) Ája, Maty 5/04 21.9.2011 9:49
***Re: Zdravííím :-) Lída+2 21.9.2011 10:35
***Re: Zdravííím :-) Lída+2 21.9.2011 10:37
****Re: Zdravííím :-) Lída+2 21.9.2011 10:38
*****Re: Zdravííím :-) Ája, Maty 5/04 21.9.2011 12:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.