| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

20.9.2011 18:20:10 Lída+2

Re: Zdravííím :-)

Ájo, teda koukám, že oprava se protahuje. Auto jsem si pamatovala dobře.:-)
Já a kluci taky nedáme na berlouše dopustit. Jezdím s ním pořád.~:-D

VYšetření z poradny je super, že ho hezky prověřili a radši to odložili. TY testy na ty poruchy jsou náročný a tak je zbytečné to uspěchat.
A super, že úče to stačilo. ~R^

ten turistický kroužek zní super~R^ To by se mi taky líbilo pro kluky. TY mí prdlouši jsou dneska zase v lese na závodech žactva. Jsem zvědavá jestli do čtvrtka usuším boty~t~
Asi si je zase vezmu do práce do lakovny a budu prosit ,aby mi je tam nechali někde v teple u pece na vypalování barvy~f~

Já si tu poustvničím. MAnžel pryč...děti v lese....¨BYla jsem nakoupit. TAkže mám dvě trika s dlouhým rukávem na Luka a dvoje trenky a 2 tílka...kdyby zase bylo hodně pod nulou,aby měl co na sebe.
Pyžamo nemám...měli kalhoty a rukavice,ale já ho neměla sebou takže má smůlu chlapec. Zítra jen co příjde ze školy...a já ze schůze bytovýho družstva jede ne nákup.

Koupila jsem si na příští rok opalovací krémy. BYli ve slevě za 1/2 ceny.

Jinak manžel dobral další ATB tentokrát jen týden je měl a za 5 týdnů jde na krev jestli už tam má nějaký protilátky. JElikož mi říká půlku. Tak jsem si volala k DR...v krvi nebyl ani náznak toho,že by si tělo začalo dělat nějaký protilátky~a~
TAkže se to chvilku nechá a kdyžtak další ATb

Jo a včera jsme byli s Lukam u sportovního doktora. Chtěl to po nás jeho trenér, kvůli tomu jak moc ho může zatěžovat a jestli by mělo cenu pomýšlet na nějakou reprezentaci, prootže má dobrý výsledky....chlapec půlku testů odfláknul(ten s náhubkem na puse- on prostě nesnáší ani dýchací přístoj pod vodu...)....,ale ten Dr není žádnej blbec a zjistil to hned....takže nás půlka toho čeká ještě jednou(pokud to trenérovi nebude stačit),ale i tak vyšel pro trenéra dobře a nic se znova dělat nemusí. JEn já nevím jestli chci,aby dítě víc běhalo než se učilo......protože na to má......¨

Taky zjistil, že Luk má pánev malinko k jedný straně..takže nám doporučil návštěvu ortopeda. Kvůli možné skolioze vzhledem k tomu, že Luk roste tím šíleným tempem.....


TAk a už mě nic nenapadá jen to, že na státní svátek jdu do práce a v pátek budu doma~8~
A mám tolik hodin přes čas, že půjdu asi v poledne dom. Nějak se na nás hrne práce.....
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Zdravííím :-) Ája, Maty 5/04 20.9.2011 14:15
*Re: Zdravííím :-) Lída+2 20.9.2011 18:20
**Re: Zdravííím :-) Ája, Maty 5/04 21.9.2011 9:49
***Re: Zdravííím :-) Lída+2 21.9.2011 10:35
***Re: Zdravííím :-) Lída+2 21.9.2011 10:37
****Re: Zdravííím :-) Lída+2 21.9.2011 10:38
*****Re: Zdravííím :-) Ája, Maty 5/04 21.9.2011 12:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.