| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

16.10.2011 14:10:50 Esthelle

Re: Chicco Ponee XS nebo podobný

Já mám Chicco Simplicity, což je buď nástupce nebo předchůdce Ponee, každopádně vypadá skoro stejně. Akorát má opěrku nohou vcelku a na stříšce ještě takovou jakoby sluneční clonu (takový ohýbatelný kšilt). Spokojená s ním jsem moc.
Ale záleží, co od kočárku čekáš. Já ho kupovala jako druhý kočárek pro již chodící dítě. Takže spíš na popojíždění a výlety s tím, že dítě v něm bude hlavně sedět a spát v něm bude jen příležitostně. Kupovala jsem ho hlavně kvůli velkému nákupnímu košíku,který je navíc, narozdíl od jiných golfáčů, velmi dobře přístupný, to byl hlavní důvod koupě (mám ještě dvě další děti, takže každá výprava ven znamená velký objem věcí). Jinak ovladatelný dobře, samože se spor´tákem se nedá porovnávat, ale v rámci golfek dobrý. Polohování zad skoro do lehu (tak 10st zůstane sklon), ovládání polohování zad taky jednoduchý, jednou rukou jeden zátah. Záda jsou pěkně zpevněná. Super byla nastavitelná rukojeť. Skládání jednoduché, je to opravdu placka, která se vejde všude.Prostorný mi přijde dost, syn má už skoro 3 roky, už kočár teda téměr nevyužíváme, ale te´d byl nemocný, takže jsem ho v něm zase po čase vezla a vešel se v pohodě.
Jen teda nemá polohování nožiček, takže pokud bys počítala, že dítě v kočárku bude pravidelně a často spát, tak to bych se podívala raději po jiných golfkách. Na občasné vyspání na výletě to ale bohatě stačí
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Golfky Chicco Ponee XS nebo podobný bibi123 15.10.2011 12:0
*Re: Chicco Ponee XS nebo podobný Harimau 15.10.2011 16:33
*Re: Chicco Ponee XS nebo podobný Harimau 15.10.2011 16:37
*Re: Chicco Ponee XS nebo podobný Jit+3 15.10.2011 20:21
*Re: Chicco Ponee XS nebo podobný Kudla2 15.10.2011 20:26
**Re: Chicco Ponee XS nebo podobný bibi123 15.10.2011 20:55
*Re: Chicco Ponee XS nebo podobný Maci1 15.10.2011 21:0
**Re: Chicco Ponee XS nebo podobný Esthelle 16.10.2011 14:10
*Golfky Chicco Ponee XS nebo podobný ZuzLik 31.10.2011 22:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.