| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

7.11.2011 17:40:27 Dari79

Re: Kočárek Ferrari beebop

Ahoj, máme.

Korbička patří mezi menší, naše teď 6 kg dítě se tam ale i s fusakem v pohodě vejde :-). Je to tvrdý sporťák, teda nedrnká - dítě neuhoupeš. V supermarketu se s ním bezva manipuluje jednou rukou. Do terénu (tráva, hrboly, kamínky) se moc nehodí. Do košíku pod kočár se toho moc nedá. S přehozeným madlem (zadními kolečky ve předu) se jezdit nedá, je to neovladatelné, takže přehazování rukojeti bych klidně vyřadila. Unesu ho. Výška madla je nastavitelná, to je fajn. Chybí mi hlavně ta střední vyvýšená poloha - pro dítě, co ještě neumí sedět, ale už chce koukat ven.

Osobně, nejsem z něj nadšená, ale vynutil si ho táta, fanda do ferrari. Autosedačka vajíčko je fajn. Pláštěnku univerzální, co prodávají v každém baby shopu asi za 120 kč, sedí v pohodě.

Kdyby to bylo jen na mě, nekoupila bych si ho. Nebývá v obchodech, tak jsme ho neviděli na živo, neměli šanci ho vyzkoušet. Tátovi se pořád líbí... Turisti na dovolené si ho fotili. Platí se za značku, podle mě, není to prostě vychytaný kočár, jen imidžovka. Ale tragédie to aky není, zvykla jsem si, ale prostě bych vybírala jinak.

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Kočárek Ferrari beebop alčís 7.11.2011 17:19
*Re: Kočárek Ferrari beebop Dari79 7.11.2011 17:40
**Re: Kočárek Ferrari beebop JANCACA 5.12.2013 12:11
*Re: Kočárek Ferrari beebop Andrey 7.11.2011 18:24
**Re: Kočárek Ferrari beebop Andrey 7.11.2011 18:28
***Re: Kočárek Ferrari beebop Andrey 7.11.2011 18:31
*Re: Kočárek Ferrari beebop alčís 7.11.2011 19:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.