| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Menstruace po porodu

8.11.2011 1:59:01 Dhalia

Re: Menstruace po potratu ve druhém trimestru

Pěkný večer fortune :-),
moc Vás zdravím... Četla jsem Vaši on-line reportáž z minulého týdne, z toho bolavého 3.11.~n~ , jen jsem nebyla schopna Vám nic napsat... Sama jsem byla tak zdrcena a zdecimována strašnou zprávou od lékaře z genet.centra, z předcházejícího dne (2.11.-svátek zesnulých-jaká ironie od Života...) že máme špatné výsledky z odběru PV, že moje dítě- naše malá holčička má trizomii 18 chromozomu, tzv.Edwardsův syndrom ~n~ ~n~ ~n~ ... Vady neslučitelné se životem.
Tak jsem chtěla vědět, co mě snad v nejbližších dnech může potkat. Jste opravdu velmi statečná. To my ženský prostě tak máme, častokrát nám nic jiného nezbývá... Měla jsem špatný výsledek triple testu T18 1ze2, DS 1ze 490... Tak jsem věřila, že výsledek může být i v našem případě falešně pozitivní, leč nebyl, já bláhová, výsledek 1ze 2 je téměř tuti, že to máme...to jsem pochopila později. V žádné diskuzi zde na Rodině jsem nenašla maminku, která by měla tak vysokou pravděpodobnost VVV jako já... Byl to přesto strašný šok, stále mám pocit, že se mi to zdá... že se vzbudím a řeknu si: to byl teda hodně hnusný sen... Ale probuzení se furt nekoná ...
Chci Vám napsat, že když jsem četla Vaše řádky, měla jsem za Vás radost, že ta strašná hodinka trvala fakt jen hodinku a říkala jsem si v duchu: kup si holka kontryhelový čaj a dej se do léčení své rozbolavěné děložky co nejdříve, jak dorazíš domů... Je to zázračná bylina, ten kontryhel, přesně, jak tady některá děvčata píšou... Můj osobní tip je tzv."Ženský čaj" od Rosa Canina - je to brněnská bylinkárna (jsem Brňačka), která funguje zde v Brně ještě od dob komunistických... O ženské bylinky se zajímám intenzivněji přes rok, objevila jsem tento jednoduchý a laciný a příjemný čajík před rokem a půl a velmi mi pomohl, vyzkoušela jsem i jiné druhy ženských čajů, ale tyto mě nijak nenadchly, vždy jsem se moc ráda vrátila k tomuto... Pila jsem ho s mini přestávkami přes rok a půl a nádherně mi: upravil dlouhý menstruační cyklus (35,36,37 dnů) na krásných 28,29 dnů a to téměř na vrcholu mé plodnosti (za pár dnů mi bude už 43 let), zharmonizovala se hladina hormonů na ideální hodnoty (po vysazení HA jsem měla stále zvýšený testosteron), po vysazení HA ve 40 letech mi mimo jiné i krásně vyčistil a omladil pleť, odstranil napětí a zcela vymizely předmenstruační a menstruační bolesti hlavy až migrény... Já prostě nedám na tento konkrétní čaj dopustit!!! K tomuto čaji jsem pojídala i tzv.MACA kořen, někde píšou ženský žen-šen, tedy jemný pudrovitý prášek z tohoto jihoamerického indiánského kořene... Je na podporu plodnosti a vitality, má také spousty vitamínů a minerálů... Dá se běžněji koupit v tobolkách. Já ho jedla v prášku, vážený, mají ho rovněž v této brněnské bylinkárně, vyjde podstatně levněji, než tobolkový... Jak se trošku vzpamatuju, jdu na to - čajík a MACA kořen.
Přeji Ti z celého srdce brzké uzdravení tělíčka i dušičky!!! A snad někdy na "písanou" v diskuzi na Rodině, ale za milejších a radostnějších okolností!!!
(Nevím,jestli se rozhodnu jít na UPT, mám na rozhodnutí čas do konce tohoto týdne... přes den jsem v práci a zbytek času trávím na PC hledáním informací o ES... O rodinu -naše 3 děti- teď pečuje hlavně manžel... když tak se ozvu, jak jsem dopadla já)
Odpovědět
Průběh diskuze (22 názorů)
Téma: Menstruace po potratu ve druhém trimestr... .ganesha. 7.11.2011 17:56
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... Tante Ema 7.11.2011 18:9
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... Trista 7.11.2011 18:13
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... Danik78, P+D 7/09, H 4/11 7.11.2011 18:18
**Re: Menstruace po potratu ve druhém ... .ganesha. 7.11.2011 18:20
***Re: Menstruace po potratu ve druhé... Lenka a dva kluci 7.11.2011 18:39
****Re: Menstruace po potratu ve dru... Lenka a dva kluci 7.11.2011 18:40
*****Re: Menstruace po potratu ve d... Lenka a dva kluci 7.11.2011 18:41
***Re: Menstruace po potratu ve druhé... Nika89 7.11.2011 20:1
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... X E N A 7.11.2011 20:8
**Re: Menstruace po potratu ve druhém ... X E N A 7.11.2011 20:10
***Re: Menstruace po potratu ve druhé... .ganesha. 7.11.2011 20:15
****Re: Menstruace po potratu ve dru... X E N A 7.11.2011 20:19
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... madlenka+2 7.11.2011 20:14
**Re: Menstruace po potratu ve druhém ... .ganesha. 7.11.2011 20:15
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... Dhalia 8.11.2011 1:59
**Re: Menstruace po potratu ve druhém ... Nika89 8.11.2011 7:56
***Re: Menstruace po potratu ve druhé... Dhalia 8.11.2011 23:0
**Re: Menstruace po potratu ve druhém ... .ganesha. 8.11.2011 8:23
***Re: Menstruace po potratu ve druhé... .ganesha. 8.11.2011 8:26
****Re: Menstruace po potratu ve dru... Dhalia 8.11.2011 23:10
*Re: Menstruace po potratu ve druhém tr... x x 8.11.2011 7:26

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.