Vsechny co chteji rodit doma,uz asi zapomneli,jak casto domaci porody doma dopadaly
za chvili budem chtit aby nam doma i operovali slepak a ejhle neco se nepovede,zazalujem nemocnici.Vzdycky se to hodi hodit to na nemocnici.NErikam ze nemocnice je samospasna,ale zbytecne riskovat zivot ditete?
Ja si nemocnici kde jsem rodila(praha podoli)vynachvalit,kdybych rodila doma,zrejmne bych synovu zloutenku vylecila sama
a sama ze po porodu i zasila.Paneboze to jsou nazory jak z minuleho stoleti-proc neudelat krok zpatky
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.