Záleží na úhlu pohledu. A porody doma podle mě adrenalinový jsou a v životě bych do toho nešla. Ale nikomu právo na porod doma neupírám, ale zodpovědnost ať si nesou rodiče.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.