| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Základní školy

1.2.2012 13:05:03 yuyka11

ZŠ Husova - Liberec

Ahoj,
přečetla jsem si tu docela zajímavou diskuzi o tom, které ZŠ v Liberci dát přednost a hodně lidí doporučuje Husovku. Já jsem po ní už taky pošilhávala pro dceru (do budoucna, teď se nás to ještě netýká), ale zajímalo by mě, jaká je vůbec šance, že se tam dítě dostane, pokud není ze spádové oblasti. Ráda bych školu zaměřenou na jazyky, ale anglická školka u nás nepřipadá v úvahu (z finančních důvodů). Angličtinu děláme, chodíme na kroužek a doma se s dcerou taky snažím mluvit, všechno samozřejmě v rámci hry a moc jí to baví. Ale jakou máme šanci proti odchovancům jazykových školek? (tím je vůbec nechci urážet, kdybych na to měla, tak tam dítě také dám) Máte někdo zkušenosti se zápisem na Husovku? Díky za názory.
Zuzka~3~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: ZŠ Husova - Liberec yuyka11 1.2.2012 13:5
*Re: ZŠ Husova, Liberec BERBER+A+L+V 1.2.2012 13:54
**Re: ZŠ Husova, Liberec BERBER+A+L+V 1.2.2012 13:56
***Re: ZŠ Husova, Liberec BERBER+A+L+V 1.2.2012 17:41
*Re: ZŠ Husova, Liberec Leny+3 1.2.2012 18:14
*Re: ZŠ Husova - Liberec yuyka11 2.2.2012 17:51

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.