| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

27.2.2012 13:33:49 Pája, A+A :o)

logopedie-chodíte tu někdo na ni?

všechny s Andrejkou zdravíme!
jen se jdu zeptat,jestli někdo tady chodíte na logopedii a na postupy..
chodíme už od 2,5r. do tří prostě nikdo nečekal,až se Andrejka rozmluví a opravdu před tím původním termínem porodu se rozmluvila. mluví tedy od srpna a umí toho už opravdu hodně. logopedka ji chválí,že má dobrou sl.zásobu, sykavky také ok. jen nacvičit více L,aby to lépe vyznělo.
ale co mě překvapuje-vůbec nebere v potaz,že je nar. ve 26.t.t.,jen podle věku. navíc mě dorazila tím,že po ní chtěla vytleskávat slabiky..proboha! to neumí ani předškolák-teprve se to učí ve školkách co vím...samozřejmě,že to nechtěla ani zopakovat,prostě se jí to ani nelíbilo..a mně to přijde uhozené,brzy! navíc,že neumí držet správně tužku..že prý počká do 4let a pak by nás poslala na grafomotorická cvičení kvůli tomu-což se mi tedy nelíbí. syn se to naučil správně v předškolácích a nic mu neuteklo,navíc fakt neznám nikoho,kdo by 4leté dítě kvůli tomu někam honil! jsem připravená to odmítnout s tím,že počkám,že do toho dozraje sama jako do všeho. má prostě svůj čas a pozadu jsme od nar. o 10měs byli vždy a prostě to tak holt je. navíc jí ale kreslit VŮBEC NEBAVÍ!! syn třeba kreslil od malinka denně a x-krát,ale jí to netáhne vůbec.ani omalovánky,nic.max něco štětcem. a to ještě musím přemlouvat.

navíc nechce říkat básničky-jak ji mám asi přinutit?! říkala jsem,že tedy akorát něco doplní nebo dořekne,co tam patří. tak nakonec s tím se spokojila,že to pak samo naskočí-tak jsem ráda..

jak jste na tom vy?

jinak jsme byli u zápisu do školky, tak jsem na to zvědavá..jsem ráda,že konečně zůstane sama v dětském koutku aspoň hodinku,je to velký úspěch. nechtěla se ode mne opravdu hnout do 3,5roku ani na chvíli. tak jsem šťastná,že se nějak zapojuje mezi děti a sama,že je to tak trošičku příprava do školky.ale i tak z toho budu mít strach..naštěstí do září je ještě docela dlouhá doba,tak snad ještě trošku do toho dospěje.~;)

Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
logopedie-chodíte tu někdo na ni? Pája, A+A :o) 27.2.2012 13:33
*Re: logopedie-chodíte tu někdo na ni? Hadi a spol 27.2.2012 13:46
**Re: logopedie-chodíte tu někdo na ni... Pája, A+A :o) 27.2.2012 15:0
***Re: logopedie-chodíte tu někdo na ... Hanka+L+A+V 27.2.2012 15:34
****Re: logopedie-chodíte tu někdo n... Pája, A+A :o) 27.2.2012 16:54
*****Re: logopedie-chodíte tu někdo... Hanka+L+A+V 27.2.2012 17:34
******Re: logopedie-chodíte tu něk... Pája, A+A :o) 28.2.2012 8:21
*******Re: logopedie-chodíte tu n... Mamata a Evička 28.2.2012 9:37
********Re: logopedie-chodíte tu... llenicka 1.3.2012 23:46
*********Re: logopedie-chodíte ... llenicka 1.3.2012 23:48
**********Re: logopedie-chodít... llenicka 1.3.2012 23:53
*********Re: logopedie-chodíte ... Pája, A+A :o) 5.3.2012 14:10
**********Re: logopedie-chodít... ...neviditelná... 6.3.2012 12:26
***********Re: logopedie-chod... ...neviditelná... 6.3.2012 12:33
************Re: logopedie-ch... ...neviditelná... 6.3.2012 12:40

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.