| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nedonošeňátka

1.3.2012 23:46:58 llenicka

Re: logopedie-chodíte tu někdo na ni?

Ahoj Pájo. Matýskovi budou v dubnu 4 roky. Na logopedii chodíme od září, ale nějak nás do ničeho netlačí. Dává nám obrázky, musíme cvičit správné skloňování a předložky, ty se Maťovi ještě občas popletou, a teď cvičíme K, CH. Ty už tedy umí, ale občas u některých slov si je ještě poplete.
Dává nám domů i menší úkoly na kreslení. Podle ní jde grafomotorika s mluvením ruku v ruce a že když se zlepší v jemné motorice, tak se zlepší i řeči.
Máme jen uvolňovat ručičku, má si čmárat na velké papíry.
Koupili jsme gelové násadky na tužky, aby si trénoval lepší uchop (s tou násadkou to ani jinak než správně držet nemůže -http://shop2.prolevaky.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=668). Já jsem si domů koupila ještě sešit pro gafomotorická cvičení pro děto od 3 - 5 let (Mezi námi pastelkami-grafomotorická cvičení a nácvik psaní pro děti od 3 do 5 let - 1. díl,Jiřina Bednářová) a jsou tam skvělé hry pro děti a Máťu to i chvilku baví. Jiank Matěj taky nechce vybarvovat ani kreslit. Nevidím nic špatného v tom, aby si to cvičil. Nijak na něj ale netlačím, zkusíme si dva nebo tři úkoly, když je čas a pak končíme.
Matěj je na jídlo taky hrozný, kdybych mu nic nedala, tak je mu to jedno a nejí klidně celý den s pitím je na tom stejně, nechápu z čeho žije:-) Ale světe div se, od září chodí do školky, ve školce je nadšený a chodí rád, a jí tam úplně bez problémů. Učitelka říkala, že i vyškrábe talíř. Což se mě nechtělo věřit, jelikož doma jsem to nikdy nezažila:-) Takže kolektiv táhne:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
logopedie-chodíte tu někdo na ni? Pája, A+A :o) 27.2.2012 13:33
*Re: logopedie-chodíte tu někdo na ni? Hadi a spol 27.2.2012 13:46
**Re: logopedie-chodíte tu někdo na ni... Pája, A+A :o) 27.2.2012 15:0
***Re: logopedie-chodíte tu někdo na ... Hanka+L+A+V 27.2.2012 15:34
****Re: logopedie-chodíte tu někdo n... Pája, A+A :o) 27.2.2012 16:54
*****Re: logopedie-chodíte tu někdo... Hanka+L+A+V 27.2.2012 17:34
******Re: logopedie-chodíte tu něk... Pája, A+A :o) 28.2.2012 8:21
*******Re: logopedie-chodíte tu n... Mamata a Evička 28.2.2012 9:37
********Re: logopedie-chodíte tu... llenicka 1.3.2012 23:46
*********Re: logopedie-chodíte ... llenicka 1.3.2012 23:48
**********Re: logopedie-chodít... llenicka 1.3.2012 23:53
*********Re: logopedie-chodíte ... Pája, A+A :o) 5.3.2012 14:10
**********Re: logopedie-chodít... ...neviditelná... 6.3.2012 12:26
***********Re: logopedie-chod... ...neviditelná... 6.3.2012 12:33
************Re: logopedie-ch... ...neviditelná... 6.3.2012 12:40

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.