| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

29.3.2012 11:15:42 KoproFka

Re: který kočárek vybrat do busu?

já byla moc spokojená s janéčkem slalomem, kolekce 2005. váha sporťáku byla jen 8 kg, takže to byl tehdy jeden z nejlehčích na trhu.
Potřebovala jsem lehký, protože do 1,5 roku věku synka jsme bydleli ve 3.patře bez výtahu a já to rvala nahoru komplet.

Synek v něm byl do cca 3 let. Zvládala jsem ho do busu, metra, po schodech sama... Když byl větší, pak už ťapal, ale natahala jsem se ho dost všude.
Je tedy fakt, že jsem měla jiná kritéria, protože jsme hodně jezdili ven na celé dny, a to tedy maximální pohodlí pro dítě (synek v něm rád spal naboku - a to mohl klíďo píďo až do těch 3 let) i pro mě (díky nafukovacím kolečkám se fakt dobře ovládal i s těžším a větším dítětem, dá se v poho ovládat jednou rukou, zatáčí atp.). Jen jednou jsem měla od kámošky půjčené golfky i s jejím synkem a fakt nee! ""Strašně jsem se nadřela.

U těch sporťáků co ukazuješ mi přijde fakt dost blbý, že jak dětem rostou nožky, už jim nestačí opěrka na nohy a dítěti bimbaj volně a naráží do koleček...

Ale jak říkám, každý má jiná kritéria.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jaký kočárek vybrat do busu? Ažurka + Toni+Andul 28.3.2012 19:38
*Re: který kočárek vybrat do busu? terapeutka 28.3.2012 19:52
**Re: který kočárek vybrat do busu? terapeutka 28.3.2012 19:56
**Re: který kočárek vybrat do busu? Majda a Kájík 07/10 28.3.2012 20:4
*Re: který kočárek vybrat do busu? Balcirka+E+P+T 28.3.2012 20:13
**Re: který kočárek vybrat do busu? Ažurka + Toni+Andul 28.3.2012 20:24
*Re: který kočárek vybrat do busu? Moncaka 28.3.2012 22:56
*Re: který kočárek vybrat do busu? KoproFka 29.3.2012 11:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.