| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

2.4.2012 20:00:57 barri + cervnova dvojcatka

Golfky PP aria twin vs City mini double

ahoj holky,
potřebovala bych poradit ohledně golfek. Našla jsem dvoje, které mě zaujaly po přečtení názorů ostatních maminek dvojčat. Akorát řeším, jestli koupit ty levnější, které ale mají nostnost do 30kg: Peg perego aria twin, nebo dražší s nosností cca 50kg: Baby jogger city mini double. Chtěla bych kočárek, do kterého by se děti vešly do svých cca 3 let. Klukům je teď 10 měsíců, ale každý je úplně jiný, jeden je drobnější, má kolem 7.5kg, druhý je statný a má asi 10kg. Měla jste některá ten první levnejší kočárek? A pokud ano, do kolika let se vám tam děti vešly?
Děkuju moc.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Golfky PP aria twin vs City mini double barri + cervnova dvojcatka 2.4.2012 20:0
*Re: Golfky PP aria twin nebo City mini... cheyenne 2.4.2012 20:12
**Re: Golfky PP aria twin nebo City mi... barri + cervnova dvojcatka 2.4.2012 20:27
***Re: Golfky PP aria twin nebo City ... Luca*- M+N 2.4.2012 20:35
***Re: Golfky PP aria twin nebo City ... cheyenne 2.4.2012 20:41
****Re: Golfky PP aria twin nebo Cit... barri + cervnova dvojcatka 2.4.2012 20:58
*Re: Golfky PP aria twin nebo City mini... Lenka 2.4.2012 22:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.