| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

16.4.2012 9:13:47 kaculda

Re: So

Ahoj holciny:),

nejak nestiham, ted pres vikend jsme meli u nas velikonoce~;), v sobotu do pulnoci v kostele, vcera grilovani u svagrovky:-).
V pondeli jsme swe vraceli z Cech a od te doby jsem v jednom kole. Tchyni neni dobre, spala u nas, panicke stavy, uzkost, do toho prechod, nikdo z nas nespal, rano v pet vstavat do prace, tak jsem se nasrala a jela s ni jeste jednou k jejimu dr., abych s tim neco udelal...ze ji nemuzeme mit doma, uz i deti nemohly a to bylo to posledni. Jako ja i on ji poslal do lecebny, ze uz to nenmuzeme zvladnout ambulantne. Takze ja byla do 2 v noci na ceste, museli jsme odvezt deti tchanovi, aby jsme mohli jit do prace. A predstavte si, druhy den jedu za ni a po ceste mi vola tchan, ze ji volala a ona uz sedi v taxiku a jede domu...ona zdrhla! Ani nam nedala vedet, ja jsem nas...a az na pudu, byla jsem rada, ze s odrenou hubou jsem zvladla chodit na ranni, vozila deti vsude mozne po kamoskach, aby mi je aspon chvilku nekdo pohlidal ( V. byl domam sam, ale J. s nim byt sama doma nemuze), vedlejsak ujsem uplne odrekla, tak doufam, ze o nej neprijdu~q~. Ted to beru tak, ze jsem udelala maximum a ona si pomoct nechce, tak na ni s..u. To bylo jen ve zkratce, mezitim jinejch sto veci, co provadela..... Fakt tyden na hov.o. Jsem sprosta jak dlazdic...sorry~f~, ale kdyz si to vsechno predstavim, tak se mi zvedne tlak~o~.

Jinak je u nas zima~l~.
Mejste se ~3~
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
So apollo 14.4.2012 8:32
*Re: So aklarisa 14.4.2012 10:16
*Re: So aklarisa 14.4.2012 10:18
**Re: So aklarisa 14.4.2012 10:21
***Re: So Dooly. 14.4.2012 13:10
****Re: So kaculda 16.4.2012 9:13
*****Re: So Dooly. 18.4.2012 19:49
******Re: So Dooly. 19.4.2012 20:32
*******Re: So Dooly. 22.4.2012 7:53
********Ne aklarisa 22.4.2012 15:50

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.