| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a sport

19.4.2012 11:37:19 Mirka99

Skateboard pro 6letého začátečníka

Šestiletý syn si přeje k narozeninám skateboard. Nikdy na něm nestál, jen se mu prostě líbí. V obchodě je velký výběr, mnoho velikostí a já vůbec nevím. Ptala jsem se prodavače ve Sportisimu, "rada" zněla : no asi ňákej malej, néé....?
Tak to mi bylo jasný taky, ale i ty malý jsou v různých velikostech (délkách i šířkách)~d~ Ten nejmenší má 44x13 cm, zdá se mi hodně malý i pro předškoláka 125 cm vysokého. Máte někdo pradtické zkušenosti podle čeho skateboard vybírat? Neplánujeme žádnou závratnou závodní kariéru, předpokládám, že si syn v praxi vyzkouší, že to není taková legrace jak se na první pohled zdá a na milý skate rychle zanevře, takže bych se ráda držela v nižších cenových hladinách. Jde mi hlavně o tu velikost, nemusí být z kanadského javoru ~;)
Za případné rady předem děkuji ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Skateboard pro 6letého začátečníka Mirka99 19.4.2012 11:37
*Re: Skateboard pro 6-ti letého začáteč... Renda 19.4.2012 12:18
*Re: Skateboard pro 6-ti letého začáteč... L+2 ks 19.4.2012 13:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.