| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

21.5.2012 13:33:13 Deja

baf

Ahoj, jsem ostuda vím... Loučí se ten, kdo odchází a to nehodlám ~;). Já jsem totiž tady za tajného agenta. Sleduju vás, ale nepíšu ~j~. Proč nějak nevím no ~f~.
Na jinou diskusi pravda chodím, leden 2011, ale, že bych byla taky nějak extra aktivní se říct nedá - s někým Pavlínčiny míry (teda spíš podmíry), příkrmy, očkovaní, zuby a takové důležité věci musím probrat ~t~.
Celkově se na rodině vyskytuji o hodně méně, spíš utrácím na FB a farmařím na Farměramě ~:(.
Dnes jsme byli s Pavlínkou v Yamaze a teď spí, tak plním resty... Jinak je to u nás furt dokola: hlavně hromada prádla. Chlapa mám pořád stejného, kluci střídavě jsou na zabití, střídavě k pomilování. Pavlínka roste a místo princezny mám doma amazonku, Martin se jen směje... Po práci se mi vůbec nestýská, takže netuším o čem mluvíte ~2~.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
baf Deja 21.5.2012 13:33
*Re: baf Deja 21.5.2012 13:36

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.