nebo já. Naposledy jako dítě, kdy můj bratr přišel z velikonoční mrskačky s plným pytlem čokolád. Pro malou holku velká křivda:) Od doby, kdy vím, že se prodává v obchodě a tudíž si ji můžu koupit, jsem podobný pocit neměla a chlapem být nechtěla, žádnou výhodu nezaregistrovala. Ale být chlap, tak budu zas spokojená jako chlap
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.