| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

21.8.2012 12:16:26 apollo

Út

Ahoj holky~;) Dolly už se neflákám, chodím do práce už 14 dní~8~střídala jsem kolegyni na dovolenou záviděla jsem~f~a další volno budu mít první den školy.
U nás je to tak, že O. ví, že bude muset a kdo má kopřivku je maminka~l~ ještě bych tak měsíc brala~;)
Aklari, tak máš volno a babička si bere vnoučata najednou? To má menší MŠ:-) Co králíček? Já se snažím ještě na víkendy, aby O. nebyl v Praze. Musíme ještě také nakoupit nějaké věci do školy. Začátkem září má také narozeniny a chce si pozvat kamarády tak vymýšlím co a kam je pozvat, aby neseděli také pořád doma. Přemýšlela jsem zaplatit jim hodinu v bazénu s instruktorkou já bych si sama netroufla je uhlídat, ale ty jsou na to zvyklé.
Jaké máte počasí? Včera mi ukazoval teplomět 39~8~ a to už se nedá bylo hrozně. Dnes pouhých 33 stupňů to už by šlo ne~2~pohoda. Muškáty na oknech místo červené po včerejšku vybledla barva a jsou růžové aspoň tak, že jsem o ně nepřišla.
V práci máme klimatizaci tak je příjemně.
Holky hezké horké dny a v zimě si na ně vzpomeneme až bude - 20, tak pa pa a napište,
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Út apollo 21.8.2012 12:16

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.