| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

29.9.2012 21:44:00 kaculda

Sobota;)

Ahoj holky:),
tak jsem konecne na drate, pres mesic bez telefonu a internetu~8~. A
Uz jsme prestehovani, ale je to tady jak po vybuchu, jeste nam chybi skrin do pokojiku, zaclony a treba i nabytek do koupelny, ale ten bude az nekdy pozdeji.
Nejdriv jsme bydleli v tom jednopokojovem byte, ktery je nad nami...to bylo neco~t~. Minulou sobotu jsme meli velky stehovani....no co Vam mam vypravet, ale pomalu se to snad uklidni a zutulni~m~. Jenom nejak neni cas, mam zrovna skolu, pak vedlejsak....a vecer jsem rada, ze uvarim a padnu do postele.
Porad neco je, ve stredu se nam podelal kohoutek v koupelne a tri dny jsme to resili~q~. Dneska jsem byla na lovu po zaclonach...ale nemam nic, nic jsem si nevybrala a jeste k tomu v obchode ztratila papirek s mirama...tak muzu zacit od zacatku~q~.
Zitra ma u nas Ikea otevrena az do pulnoci, tak asi sjedu tam. A zbytek musime dodelat pomalu, kazdy mesic neco...nejak vse stalo vic, nez jsme pocitali~:(.
Pekny vecer...a ja se zase ukazu:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Čtvr apollo 27.9.2012 11:38
*Sobota;) kaculda 29.9.2012 21:44
**Úterý aklarisa 2.10.2012 10:19

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.