| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

16.1.2013 21:54:25 Iva

Křečáky, jak na ně?

ahoj všem...
tak se mi po 2. porodu a hlavně v létě také ozvaly křečáky, hlavně na lýtkách, jedna noha je horší a stále se zhoršuje, škloube v ní
jeden dr. mi doporučil Doxium tbl. při bolesti, jinak mi rozmlouval ultrazvuk, že je škodlivý
tak jsem mluvila s obvodním dr., ten říkal, že nemá smysl podstupovat operaci, že se to stejně vrací, ať v létě nosím stahovací punčochy a koupím si nějaké léky proti bolesti a natírám to
teď jsem narazila ještě na jednu dr., která mi říkala, až se rozhodnete, přijďte, uděláme ultrazvuk, domluvíme termín operace, hlavně si to nenechte vypichovat, to by vám udělalo paseku, to u větších žil není vhodné, určitě to dáme pryč, aby vám nehrozila embolka či tromboza

a tak si z toho laiku vyber, že...ale asi se přikloním k tomu 3. názoru~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Křečáky, jak na ně? Iva 16.1.2013 21:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.