Paní Nagyová je původně účetní, jestli je předtím vyučená, to nevím. Jejím skutečným vzděláním budě nějaká střední ekonomická škola. Hodnota jejího magisterského i bc vzdělání z UJAK má menší hodnotu, než když si bolševici dřív pořizovali vš vzdělání. Jen někteří to měli skutečně zadarmo, z pozice funkce. Větší část musela nějakou nevalnou činnost přece jen vykázat. Např. bývalý šéf Stb generálporučík Lorenz měl aspiranturu z kybertnetiky na čvut. Možná to měl trošku lehčí než běžní aspiranti, ale myslím, že absolvoval standardní studium. Jen pár lidí to mělo zcela zadarmo, tam bych zařadil vyučeného krejčího Vasila Bilaka, který měl nějaký doktorát. I takový bachař Vondruška měl asi studium poctivější. Dělník, co šel za bachařek, dva roky musel studovat na maturitu, pak ještě 4 roky VŠ SNB, odkud získal doktora práv. Nešlo jistě ani v jednom o plnohodnotné vzdělání, nicméně sami bolševici chtěli, aby se dotyční přece jen na škole něco naučili. Pokud paní Nagyová skutečně pracovala 12 h denně a ještě i o víkendech, tak nějak nevím, jak to studium stíhala. Normální člověk by pak s bídou stíhal např. nákup domů a věci jako úklid, praní ap. Nevím, jestli ta paní má děti. Rodinu asi nemá, když o jejím poměru s Nečasem (osobním) už nepíše jen bulvár a nemluví jen Paroubek, ale i policejní místa. Nečas je už odepsaný. Na rozdíl od Klause, který po Sarajevu fakticky posílil a pěstoval leda pocit ublížení, tak Nečas je už politickou mrtvolou. Jen je otázka, jestli dovládne do konce období a nebo bude jinak. Kalousek s knížetem po pádu Nečase nevolají. Oni jsou oba velmi chytří. Tím, že ho podrží, tak tu budou mít loutkového premiéra, co oni mají v hrsti. Nakonec chtít, aby se vědělo, co a jak bylo, to je legitimní požadavek. Pak až můžou přijít nějaké demise. Z akce mám dvojí dojem. Jednak je výborné, že může dojít i na takové špičky jako Nečas. To za Klause, Zemana či Paroubka by se stát nemohlo. Silných politiků se policie bála. Ale divný dojem mám, jak může nějaký policejní vyšetřovatel zatknout dvouhvězdičkového generála, šéfa vojenského zpravodajství. Koho může policie zatknout? Neměli by aspoň ti vysocí důstojníci být mimo? Nebo může policie vtrhnout nejen na úřad vlády, ale rovnou na Pražský hrad? A vyslýchat prezidenta? Může nějaký řadový policista zatknout ministra obrany (ten není poslanec, myslím) a nebo náčelníka štábu - tj. nejvyššího vojenského velitele (nad kterým jsou už jen politici, ale žádný voják)? Může policista zatknout šéfa BIS a nebo jejich vysokého důstojníka? Za bolševika by mohl vojáka policista zadržet, ale pak ho předal vojenským orgánům. Dokonce i dopravní přestupky se tak řešily. Pokuta se přeposlala na vojenské orgány, tam to hodili do koše. Komu ta policie podléhá?
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.