| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lázně a ozdravovny

18.6.2013 18:21:50 Petra

Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice

Dobrý den, byla jsem s dcerou v lázních Luhačovice a rozhodně je nedoporučuju. Přijely jsme s kašlem, dr nás zavřela na pokoj, kde jsme trčely 6 dnů v kuse do první nedovolené procházky, vše nám nosily sestry na pokoj, ale chodily si jak chtěly(některou léčbu zapomínaly úplně - to se stalo dvakrát za těch 6 dnů). Po týdnu držení na pokoji,jsme vyšly na 10min ven do stínu během polední pauzy, kdy nebyl nikdo venku, takže kašel nemohl nikdo chytit. Přišla za námi dr, neměly jsme její povolení... ale uznejte sama, je normální, aby dítě držely na pokoji týden bez vzduchu? nikam nesměla, ani do herny na patře, dr říkala, že nechce epidemii a přitom si někteří kašlali a chodili ven úplně v klidu!!!na pokoji byly okna s dětskou pojistkou, vyvětrat se nedalo, a když si pod okny udělali puber´táci ohníček, smrděly jsme jako kdybychom tam byly s nimi!! Když už jsme pak dostaly jednu vycházku u budovy, tak nás kontrolovala sestra, mazec. Tyto lázně nedoporučuju, personál je příjemný, jen když chce vyzvědět informace, které posílá dr a přitom se jí asi nepochlubí, že s vámi souhlasí (setry říkaly, že je to děs, být tak dlouho na pokoji a že kdyby chodila ven, bylo by to lepší.atd To ale na sebe dr neřeknou..) a ještě jsem si vzpomněla,že se ztratilo nádobí. Abych to vysvětlila - když jsme nikam nemohly, tak jsem si nechala na pokoji talíř a nůž na nakrájení ovoce, aby malá nejedla bez talíře, jak už nám odnesly tácek se zbytky od jídla.nesnědly jsme třeba hned kiwi, a tak jsem ho chtěla nachystat k snědku a zjistila jsem, že nůž i talíř jsou fuč... tak to bylo asi vdobě, kdy jsme byly u dr, tam jsme chodily pořád!!! ale hádejte se s nimi o jejich talíř... jak jsem se tam těšila, byla jsem znechucena. Člověk si musel své věci pořád brát s sebou.a o zbytku ani nemluvě,nikdy víc.
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Danik78, P+D 7/09, H 4/11 14.7.2012 18:43
*Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Leontýnka+3 14.7.2012 19:7
*Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Marie luisa 14.7.2012 19:25
**Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovic... arantxa 14.7.2012 19:33
***Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačov... Marie luisa 14.7.2012 19:35
*Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Jana** 14.7.2012 21:7
**Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovic... pajajapa 1.6.2014 13:17
***Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačov... arantxa 1.6.2014 13:29
*Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Arni 14.7.2012 22:55
*Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Jan 6.8.2012 15:56
**Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovic... Monika 20.9.2012 18:35
**Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovic... pajajapa 9.3.2014 22:3
*Re: Lázně Jeseník vs Lázně Luhačovice Petra 18.6.2013 18:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.