| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy nervové soustavy

31.8.2013 18:39:57 Jarka

Re: Disociativní porucha

Klauníčku ani nevíš jak Ti rozumím,stejný scénař muž odešel vloni v dubnu jen tak,zavolal z práce v 15 dnes se stěhuju v 16 přišel sbalil věci a šel,bez předchozích hádek a tak.Vylezlo z něj to,že mu vadí manželský život ,že si nemůže užívat vadila !!!!mu naše společná dcerka,Pak přišly hlšky typu nevaříš neuklízíš atd což opravdu je velmi směšné,nakonec se ukázolo,že to mé neuklizeni je pouze o rok mladší 33 leté blondaté štíhlé nemůže mít děti a má jako manžel zálibu velikou v návštěvách restaurací barů atd.Takže to dcerka ,která to nečekala odnesla tím,že celý rok do letošního dubna trpěla anginama bez nějakého nálezu měli jsme 16x antibiotika což pro mě jako zdr.sestru je otřené.Dr.sama už nevěděla co sní ,navíc manžel dělal tlaky jak ji bude brát ke svým rodičům s nimiž jsme se předtím nestýkali a dcerka nemá ten nejmenší vztah k nim.Takže se mi skládala i z toho z toho naštěstí sešlo,protože mám za sebou dost lidí lteří vědí,že to není můj šprajc ,ale znají důvody proč bych tam dcerku pustila pouze přes mou mrtvolu.Ted po roce se tak nějak dcerka zklidnila,ji více než odchod otce frustrovalo to,že by ji někam bral bez mamky.Manžel chodí za ní knám občas kvůli ní uděláme společný výlet.Což je tedy pro mě utrpwní,ale dcerka prostě s tátou nechce být sama.On zájem nejevil nikdy,když byl u nás bral dcerku jako závaží,ted nás využívá spíš když nemá peníze na hospodu a blondýnu takže se přijde najíst napít a pak třeba zase 4-5 týdnů ani sms.Vloni jsem ho i kvůli malý pozvala na Vánoce protože ta jeho ho doma nechtěla ,ale letos mi dcerka řekla,že si to nepřeje ,že nás táta jen využívá,že to poznala sama,já jsem ji též o tátovi neříkala nic špatného-to si myslím v duchu :D,snažím se ji i krotit když třeba nějakým způsobem vyjede.Ale zase ji nechci nalhávat,jak je všechno super a táta jedinečný člověk.Jsem ráda,že z toho stadia deprese ve kterém byla a odnesla to na zdraví,je už tukám venku ,a doufám,že bude jen lépe.Držte se přeju mnoho mnoho síly a zvláště chlapečkovi je mi to líto.P.S .malá jde do 1.třídy manža nejde protože cituji kvůli takové kravině nebude pleskat volno tak asi tak.
Odpovědět
Průběh diskuze (18 názorů)
Téma: Disociativní porucha klaun 30.8.2013 20:40
*Re: Disociativní porucha fillantropus 30.8.2013 21:1
**Re: Disociativní porucha klaun 30.8.2013 21:8
***Re: Disociativní porucha fillantropus 30.8.2013 21:21
****Re: Disociativní porucha klaun 30.8.2013 21:34
***Re: Disociativní porucha Líza 30.8.2013 21:23
****Re: Disociativní porucha fillantropus 30.8.2013 21:26
*****Re: Disociativní porucha klaun 30.8.2013 21:37
****Re: Disociativní porucha klaun 30.8.2013 21:39
*****Re: Disociativní porucha Líza 30.8.2013 21:43
******Re: Disociativní porucha klaun 30.8.2013 21:51
*******Re: Disociativní porucha Pawlla 31.8.2013 7:40
*Re: Disociativní porucha ...neviditelná... 31.8.2013 10:51
**Re: Disociativní porucha klaun 31.8.2013 14:55
***Re: Disociativní porucha Jarka 31.8.2013 18:39
****Re: Disociativní porucha klaun 1.9.2013 11:3
***Re: Disociativní porucha Líza 1.9.2013 17:19
****Re: Disociativní porucha klaun 1.9.2013 20:4

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.