| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nedoslýchavost

7.1.2014 13:03:26 kdyzsluncenesviti

Výběr sluchadel

Přeji hezký den. ~x~

Ráda bych našla někoho, kdo má dítko s lehkou až středně těžkou nedoslýchavostí. 27. ledna čeká syna další vyšetření sluchu. Při potvrzení trvalé ztráty sluchu budeme pozváni na další kontrolu s výběrem sluchadel. Lékař je bohužel, takový no ... Ráda bych měla dopředu co nejvíce informací.

Jelikož syn sice špatně, ale mluví, tipuji lehčí ztrátu sluchu. Ze zprávy nejde vyčíst skoro nic. Přijde mi to takové zmatené.

Zajímalo by mě, jaká naslouchadla jste pro své dítko vybrali. Předpokládám, že asi micro závěsná a dál? Dívala jsem se na příspěvky pojišťovny a není to zrovna vysoká suma. Vešli jste se při výběru naslouchadla do oné částky? Případě je takové naslouchadlo dostačující? Není problém v kolektivu více hlučných dětí?
Synovi je 5 let.

Kontaktovala jsem speciálně-pedagogické centrum pro děti s vadami sluchu, ale termín máme až na únor. Stejně tak jsem kontaktovala ranou péči TamTam, ale termín nám dají nejdříve po dalším vyšetření sluchu. Budu moc ráda za každou informaci. ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Výběr sluchadel kdyzsluncenesviti 7.1.2014 13:3
*Re: výběr sluchadel Piggy 7.1.2014 13:55
*Re: výběr sluchadel hgfjdmh 7.1.2014 16:12
**Re: výběr sluchadel hgfjdmh 7.1.2014 16:15
*Re: výběr sluchadel *Aida* 7.1.2014 23:7
**Re: výběr sluchadel kdyzsluncenesviti 8.1.2014 8:37
***Re: výběr sluchadel hgfjdmh 8.1.2014 15:17
****Re: výběr sluchadel kdyzsluncenesviti 8.1.2014 20:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.