| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nedoslýchavost

15.12.2016 20:02:22 schrink

Ušní naslouchátka a sport

Ahojky mám dotaz, dcera 6let před 2 dny dostala ušní naslouchátka do obou uší, má diagnostikovanou převodní nedoslýchavost, pani doktorka na ORL na nás chrlila tolik informací o sluchadlech jak je jičstit, jak s nima zacházet atd. ,pak jsem jen zaregistrovala,že mluvila o tom že se s nima nesmí sportovat, jelikož těch informací bylo mnoho,tak mě vůbec nenapadlo se pídit dál a proč vlastně. Až doma když jsme si s MM přehrávali všechny informace, tak nám to došlo, dcera začala od září hrát tenis, takže sportuje, když nebude mítpři sprotu sluchátka tak neslyší pokyny trenérky a hraje špatně páč neví co má dělat, co třeba i běžná jízda na kole a běžné sportovní činnosti? Dcera je i zvyklá chodit sama ven na hřiště se starším bratem, mají ve vzyku se tam honit, je to hřiště s pískovým podkladem, a ten písek je tam úplněvšude. Nemáte někdo doma dítko taky s naslouchátky? Jak běžně fungujute? Nechci aby byla kvůli sluchadlům nějak omezovaná. A nemůžu jí býtneustále za zadkem a hlídat jí aby se sluchátky něco nestalo.Máme je zatím na trvalo,dokud nebudeme moct na operaci (plastika bubínků).Děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Ušní naslouchátka a sport schrink 15.12.2016 20:2
*Re: Ušní naslouchátka a sport Sara123 15.12.2016 22:2
*Re: Ušní naslouchátka a sport MÍŠA&FÍK 15.12.2016 23:20
*Re: Ušní naslouchátka a sport Žžena 16.12.2016 6:6
*Re: Ušní naslouchátka a sport Alena, syn 2005 16.12.2016 7:14
*Re: Ušní naslouchátka a sport Piggy 16.12.2016 13:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.