| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Císařský řez

4.3.2014 21:39:57 Akri

Ztenčená jizva po CS a další těhotenství

Chtěla bych se tu poradit, jeslti někdo neřešil podobný problém jak to dopadlo.
Moje situace je následující: Rodila jsem před cca 3 roky CS pro nepostupující porod. Porod proběhl asi "normálně" CS, ale po porodu jsem měla komplikovaný zánět, po 14 dnech reoperace, pobyla jsem si v nemocnici asi měsíc. To jen pro nastínění situace. Nyní se s mužem už přes rok snažíme o další dítě, bohužel se nedaří a skončili jsme na CAR, kde mi kromě příčiny (která je řešitelná IVF) zjistili na UTZ, že mám jizvu na děloze velmi vytenčenou (ve zprávě je uvedeno na 4 mm). No a v CARu mi řekli, že mi v takovém případě ani další těhotenství nedoporučují. O další dítě ale velmi stojím. Odkázali mě ještě na konzultaci do Podolí, kde měj údajně působit lékař, který se na podobné případy specializuje, snad i dělal reoperace či co. Už jsem tam objednaná, ale prý už tam nepracuje. Snad mělo jít o MUDr. Tomáška. Neznáte ho někdo? Nevíte kde teď působí?
Nějak se mi s tou definitivou nechce smířit. Zároveň ale dítě už mám a opravdu si nedovolím riskovat tak jako bych riskovala, kdyby šlo o první dítě.
Jak s vámi zacházeli, pokud se zjistilo, že se jizva tenčí apod. I bych se případně smířila s dlouhou hospitalizací ve 3. trimestru, jen je otázka, jestli by to bylo řešení. Díky za vaše zkušenosti
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Téma: Ztenčená jizva po CS a další těhotenství Akri 4.3.2014 21:39
*Re: Ztenčená jizva po CS a další těhot... *Aida* 4.3.2014 22:1
**Re: Ztenčená jizva po CS a další těh... Akri 4.3.2014 22:16
*Re: Ztenčená jizva po CS a další těhot... Neznámá 4.3.2014 23:8
**Re: Ztenčená jizva po CS a další těh... *Aida* 5.3.2014 0:13
***Re: Ztenčená jizva po CS a další t... Neznámá 5.3.2014 1:35
**Re: Ztenčená jizva po CS a další těh... Colombi 5.3.2014 12:5
***Re: Ztenčená jizva po CS a další t... Akri 5.3.2014 21:36
*Re: Ztenčená jizva po CS a další těhot... ...neviditelná... 5.3.2014 9:31
**Re: Ztenčená jizva po CS a další těh... Hilly. 5.3.2014 13:12
**Re: Ztenčená jizva po CS a další těh... Martina, 4letý syn 10.8.2014 22:42
*Re: Ztenčená jizva po CS a další těhot... Akri 5.3.2014 20:52
*Re: Ztenčená jizva po CS a další těhot... Lucieza + upíři 03,11,14 16.3.2014 12:1
*Re: Ztenčená jizva po CS a další těhot... Pavlína 16.11.2014 22:41
**Re: Ztenčená jizva po CS a další těh... regina 20.11.2014 20:0

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.