| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2009

26.4.2015 22:57:38 Miri+L&M&K

Re: ,

Tak u nás se snad domarodilo, zítra už frčí do ústavů. Oba kluci streptokoka, já s kačkou pěknou rýmu. Mně to sedlo níž a měla jsem kašel... ťuk ťuk ťuk, snad už dobrý.
Nellys doufám, že už jste také zdraví. Koukám, že Ninka to pěkně chytá i s klukama ~6~
S tou školou to je mazec. Hlavně jak se ty děti tak brzy ráno nastartují, já bych tam usínala ~t~
Kapradi, jj užila jsem si s ním až až, nechápu, že jsem to přežila. Jeho první zánět měl kolem 5.12. a Roman zrovna 1.12. nastoupil do jiné práce a jel na tři měsíce do Brna. První dva týdny v kuse, pak přijel na víkend...potom jezdil každý víkend domů. A Luky to měl každý měsíc, pěkně s ATB. Vždy to začalo v noci, mluvit neuměl, tak ani neřekl co mu je. Já hned u dr hlásila, jestli to nejsou uši. No už je to dááávno :-) Dnes opět migréna, spí od sedmi. Klasika, zítra jde skoro po dvou týdnech do školky ~a~ Jsem zvědavá až nastoupí do školy. 20.5. máme první třídní schůzku, to maji všichni rodiče nových prvňáků.
A jinak jsme koupili auto. Mám z něj radost, konečně pohodlné cestování. Seat Alhambru, má šest sedaček, sedmou musíme sehnat. Sice je to automat, ale na to jsem si zvykala asi první minutu. Když pak člověk může dělat druhou rukou cokoli jiného...jíst zmrzlinu třeba ~t~ Krásně se vejdou všechny tři sedačky vedle sebe, kočár na stojáka bez skládání ~b~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
, nellys + 3 13.4.2015 10:31
*Re: , Kapradina 13.4.2015 11:2
**Re: , Miri+L&M&K 26.4.2015 22:57
***Re: , nellys + 3 28.4.2015 10:36
****Re: , Miri+L&M&K 28.4.2015 23:38
****Re: , Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 12.5.2015 9:45
*****Re: , Miri+L&M&K 12.5.2015 14:31
******Re: , Miri+L&M&K 12.5.2015 14:33
*******Re: , Kapradina 13.5.2015 18:47

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.