| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2009

28.4.2015 23:38:31 Miri+L&M&K

Re: ,

Tak střevní viroza u nás řádila loni, kluci asi třikrát a já jednou. Naštěstí Kačka nic. Roman se prolejval slivovicí ~t~ a taky nic.
Doteď jsme měli Felicii kombíka, ale vadilo mi tam hlavně, že uprostřed zadních sedaček byl pás jen přes břicho. Takže měl Luky sedačku ještě s těmi pásy, chudák se tam rval s bundou celou zimu a sám to neměl šanci zapnout. Připoutaný přes břicho mi nepřišlo zrovna bezpečný. Kačka jak byla ve vajíčku, tak se ještě vešla. Ale nyní už by to nedala, stačí bunda a nehne se. A to se jí samozřejmě nelíbí ~a~ Kufr má Felina velkej, s tím problém ani nebyl. I když nyní je kufr maxi, jak je vysokej ~b~
Co máte teď za auto? Já tedy chtěla jiný, ponejlépe VW Caddy Maxi, sedmimístnou verzi, ale jaksi nejsou peníze. Hlavně jich je hrozně málo. Nebo Fiat Doblo sedmičku, ale to samé, je jich málo. Hlavně jsem chtěla posuvné dveře vzadu kvůli dětem, jenže to zase maji jen ty novější auta nebo trojlístek Citroen, Fiat, Peugeot...ale všechny s HDI motorem. Od toho nás každý odrazoval. Pak jsem měla ještě našlápnuto na trojlístek Ford Galaxy, VW Sharan, Seat Alhambra, ale se sedačkami zabudovanými v kufru do podlahy. Jenže těch také moc není a limit jsme měli 150tisíc. I tak to budeme splácet dlouho. Něco jsme měli ze stavebka, z vrácení daní... No jinak přestup z Feliny do Alhambry mazec, najednou vše v elektronice, žádná klička na okýnka apod. Když si kluci hráli se stahovaním oken, Roman jim to jedním čudlíkem bloknul. Ve Felině jsme ani rádio neměli, tak jsou nyní kluci nadšení.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
, nellys + 3 13.4.2015 10:31
*Re: , Kapradina 13.4.2015 11:2
**Re: , Miri+L&M&K 26.4.2015 22:57
***Re: , nellys + 3 28.4.2015 10:36
****Re: , Miri+L&M&K 28.4.2015 23:38
****Re: , Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 12.5.2015 9:45
*****Re: , Miri+L&M&K 12.5.2015 14:31
******Re: , Miri+L&M&K 12.5.2015 14:33
*******Re: , Kapradina 13.5.2015 18:47

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.