| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

20.7.2015 16:07:38 BeRuSkA07

Těhotenství a cvičení

Dobrý a hezký den všem :)

nedávno jsem tu trojčila, že mi nejde zhubnout o krabičkové dietě a před tím tu smutnila už kolik měsíců, že se nám nedaří miminko.
No a teď jsem těhotná :-). Už pár dní jsem měla podezření podle BT, že je neobvykle vysoká a když jsem si dnes udělala těhu test a vyšly ty dvě čárky, nemůžu tomu ani uvěřit.
A tak se směju a pláču střídavě, že se to konečně povedlo.
No a právě proto, že je pro mě miminko na prvním místě a nechci udělat nic, co by ho ohrozilo, chtěla bych se poradit ohledně cvičení.
Cvičím jogu už od února tohoto roku, ale jen relax a teď jsem přidávala poslední měsíce i jogu pevné břicho. Zítra mám jít na kalanetiku a ve středu na power jogu, ale kalanetiku ani power jogu jsem před tím nikdy necvičila a nevím, jestli je to vhodné pro miminko, když jsem vlastně těhu teprve první měsíc, vlastně 4. týden.
Relax jogu bych dál ráda navštěvovala, hrozně mě baví a sedla mi, ale co neznám, tak nevím.
Poradíte co je za cvičení vhodné pro rané těhotenství?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Těhotenství a cvičení BeRuSkA07 20.7.2015 16:7
*Re: těhotenství a cvičení Monika 20.7.2015 19:32
*Re: těhotenství a cvičení margotka78 alias shit-roller 20.7.2015 19:36
*Re: těhotenství a cvičení Kukurice29+3. 21.7.2015 7:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.