| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

25.4.2016 21:39:08 Jitule

Plastika vnitřní strany stehen a péče o jizvu

Je tu někdo, kdo podstoupil odstranění přebytečné kůže po zhubnutí? Zhubla jsem skoro 50 kg a teď mě čeká odstranění přebytečné kůže na vnitřní straně stehen. Zajímalo by mě, jak dlouho trvá rekonvalescence, resp. za jak dlouho po operaci jste mohly normálně fungovat, a jak se starat o jizvu - čím mazat, jaké vitamíny užívat, aby se dobře hojila? Doktorka říkala, že je potřeba hodně bílkovin a vitamíny, ale jaké? Dost mi totiž padají vlasy a tak je předpoklad, že je tělo oslabené, když hubnutím muselo sáhnout do rezerv, a je riziko, že se jizva bude špatně hojit.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Plastika vnitřní strany stehen a péče o ... Jitule 25.4.2016 21:39
*Re: Plastika vnitřní strany stehen a p... libik 25.4.2016 23:42
*Re: Plastika vnitřní strany stehen a p... Cimbur 26.4.2016 5:48
*Re: Plastika vnitřní strany stehen a p... caira (Vojta1/03,Mates11/04) 26.4.2016 6:40
*Re: Plastika vnitřní strany stehen a p... Elwing 26.4.2016 11:4
*Re: Plastika vnitřní strany stehen a p... Pole levandulové 26.4.2016 11:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.