| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

27.9.2022 18:52:34 Majákova

Miniabdominoplastika - břišní převis

Máte zde prosím někdo zkušenost s miniabdominoplastikou, tzn.úpravou kůže a podkoží od pupku dolů? Diskuze, které jsem na toto téma našla, jsou už velmi staré a jednalo se o razantnější abdominoplastiku, ne o mini.

Po druhém porodu císařským řezem mi zůstalo vystouplé břicho pod pupkem, které vyloženě drží jizva, takže se mi vytvořila taková klokaní kapsa, pořád vypadám jak v 5.měsíci těhotenství. Celkově jsem celkem štíhlá, nejsem obézní. Myslela jsem, že to upravím cvičením, chodím do fitka pravidelně řadu let, ale pochopila jsem, že se toho žádnou úpravou stravování nebo cvičením nezbavím. Ten kožní převis mi nevadí jen esteticky, ale vadí mi při ohýbání, cvičení, zavazování bot, prostě zavazí.

Chtěla bych vědět, zda se u vás po operaci projevil kýžený efekt, jestli to za ty prachy a bolest stojí. Předem děkuji za vaše zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Miniabdominoplastika - břišní převis Majákova 27.9.2022 18:52
*Re: Miniabdominoplastika-břišní převis Velšice 27.9.2022 23:22
*Re: Miniabdominoplastika-břišní převis 77kraska 28.9.2022 9:41
*Re: Miniabdominoplastika - břišní přev... klíčnice 30.9.2022 15:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.